Bazén a exteriér

Kolem vily se rozprostírá nádherná zahrada s bylinkovým záhonem a houpacími sítěmi, který nabízí hostům příjemné prostředí pro relaxaci.

Surf vila má vlastní bazén o hloubce 1-2 metry, který poskytuje ideální prostor pro surf survival tréninky a zábavu. Bazén je k dispozici hostům zdarma a každý týden v pátek je profesionálně vyčištěn. U bazénu jsou k dispozici lehátka.

Vedle bazénu se nachází venkovní jídelna, BBQ a venkovní kuchyně, kde si hosté mohou grilovat. Uhlí k dispozici hosté mohou využít a po použití jej mohou dokoupit nebo si přinést vlastní.

Slunečná 360° střešní terasa nabízí nejen úchvatný výhled na hvězdnou oblohu s minimálním světelným smogem ostrova Tenerife, ale také ideální prostor pro cvičení, relaxaci a snídani pod širým nebem.

Sousedství surf vily je poklidné, protože se nachází na konci ulice ve čtvrti Arenas del Mar. Hosté mají možnost parkovat přímo před vilou, což zajišťuje pohodlný přístup. Vzdálenost k písečné a částečně kamenité pláži Playa la Jaquita je pouhých 300 metrů. Tato pláž s útesem je ideální pro surfování pro začátečníky a také jako hrací prostor pro děti, zejména při odlivu.“

Pokud máte zájem, je možné po domluvě nebo při pronájmu celé vily uspořádat oslavu nebo speciální událost.